0

معرفی دوره آموزش زبان اشتباهات رایج

معرفی دوره آموزش زبان اشتباهات رایج

معرفی دوره آموزش زبان اشتباهات رایجتا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر اشتباهات دیگران را در زندگی تان مرتکب نشوید، چقدر جلو افتاده اید؟ زبان انگلیسی هم به همین صورت است.
با یادگیری اشتباهات رایج که از مجموعه اشتباهات مشترک دانشجویان ایرانی در آزمون  آیلتس  و آزمون تافل  برداشته شده است، می توانید حداقل دو تا سه نمره در آزمون آیلتس  نمره بالاتری کسب کنید.ویژگی دوره آموزش زبان اشتباهات رایجدوره آموزش زبان اشتباهات رایج در دو نوع حضوری و غیر حضوری برگزار می شود.
نوع حضوری شامل شرکت در کلاس های موسسه و به صورت هفته ای یک جلسه می باشد که اگر دوست دارید حس خوب حضور در کلاس را تجربه کنید، دوره حضوری برایتان گزینه مناسبی است.
نوع دوم، دوره غیر حضوری و استفاده از بسته های آموزشی یا همان استفاده از تله کلاس ها است. منظور از تله کلاس همان تلفن + کلاس است که با تهیه بسته های آموزشی دوره، شما فیلم کامل جلسات آن دوره را در اختیار دارید و همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می کند.

برای تهیه بسته اشتباهات رایج اینجا کلیک کنید .

از آنجاییکه این بسته ها مستقیماً از کلاس های حضوری تهیه شده اند ، بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس های حضوری هیچ فرقی نمی کنند و همچنین مزیت آن ها نسبت به کلاس های سنتی این است که به جای آن که مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس ها شرکت داشته باشید و کلی وقت صرف رفت و آمد کنید، می توانید در هر کجا، فیلم کلاس ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آن ها لذت ببرید.ویژگی های کلاس های حضوری دوره آموزش زباندوره های حضوری به سه صورت زیر برگزار می شوند:
1. خصوصی: این کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.
2. نیمه گروهی: این کلاس ها در مکان آموزشگاه و با تعداد 20 الی 30 زبان آموز برگزار می گردد. در این نوع کلاس ها زبان آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره  می برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می کند.
3. گروهی: این کلاس ها در سالن های همایش و با تعداد زیادی از زبان آموزان برگزار می گردد. البته تعداد زیاد زبان آموزان به هیچ وجه لطمه ای به کیفیت آموزش نمی زند. زیرا او لاً در این سبک آموزش بر خلاف سایر سبک ها، مکالمه دو به دو در کلاس نداریم و همه زبان آموزان با هم جملات انگلیسی را می سازند و تکرار می کنند و ثانیا همزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که بر زبان آموزان نظارت مستقیم دارند. در این نوع کلاس ها زبان آموزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره می برند و به طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می کند.ویژگی های بسته های آموزش اشتباهات رایج کلیه فیلم ها دارای زیرنویس انگلیسی می باشند؛ یعنی هر جایی که استاد به انگلیسی صحبت می کنند، برای آن که با طرز نگارش لغات نیز آشنا شوید، همان کلمات و جملات به انگلیسی زیرنویس می شود.
 در کنار فیلم ها، صوت هر جلسه را به صورت فایل های MP3 دارید که به راحتی روی موبایل کپی می شوند و می توانید از آن ها استفاده کنید.
 جزوه زیرنویس کلاس ها شامل کلیه لغات کلاس است که می توانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.
 و در آخر، برگه های تقلب که خلاصه ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می کنند و می توانید برای مرور از آن ها استفاده کنید.برای تهیه بسته اشتباهات رایج اینجا کلیک کنید .
مزیت دوره آموزش اشتباهات رایجبا گذراندن دوره اشتباهات رایج، تمام اشتباهات در مکالمه انگلیسی برای شما اصلاح می شود.

×